تبلیغات
زندگی عاشقانه - دکوراسیون مغازه و نکات کلیدی آن
پنجشنبه 15 بهمن 1394  01:06 ب.ظ

دکوراسیون مغازه

و نکات کلیدی آن

این روزها بر خلاف دهه گذشته که سپری کردیم افراد ضرورت مباحث طراحی و دکوراسیون داخلی را بیش از پیش متوجه شده اند و فهمیده اند که داشتن دکوری خاص چقدر می تواند بر شرایط آنها در طی روز تاثیر گذار باشد. حال ممکن است دکور برای محیط منزل باشد و یا برای محیط کار. در این بخش می پردازیم به مبحث دکوراسیون مغازه و اهمیت ان.شما اگر صاحب کسب و کاری هستید و دوست دارید تا راهی پیدا کنید تا در میان سایر رقبا و همکاران خود بیشتر دیده شوید تنها راه آن این ات که به روشی بتوانید توجه مخاطبین را به خود جلب نمایید.

در طی روز ممکن است هزاران نفر از کنار مغازه و فروشگاه شما عبور کنند اما تنها طیف محدودی از آنها وارد فروشگاه شما می شوند و از ان نفرات نیز افراد محدود تری اقدام به خرید می کنند. اگر بتوانید از افرادی که هر روز از جلوی مغازه شما رد می شوند تعداد بیشتری را به سمت داخل مغازه جذب نمایید قطعا شانس بیشتری در فروش محصولات خود خواهید داشت.با این تعریف فکر کنم دقیقا میزان اهمیت مبحث دکوراسیون مغازه به خوبی روشن شد. اینطور می خواهیم عنوان کنیم که به راستی دکور و ویترین مغازه شما در واقع همه چیز شما است . اگر دقت لازم را در نوع طراحی و چیدمان و رنگ های استفاده شده و نور پردازی به کار رفته در ان داشته باشید می توان امیدورا بود که در کسب و کاری که راه می اندازید موفق خواهید شد و اما اگر بهترین کالاها را درون مغازه داشته باشید اما از دکوری خوب برای ان استفاده نکنید باید همین روزها منتظر شکست در پروزه تجاری خود باشید.

اگر می خواهید در بازار رقابت  باقی بمانید و حرفی برای گفتن داشته باشید چاره ای ندارید که از سمت مخاطبین خود دیده شوید و مورد توجه قرار بگیرید. اصلا همه هدف همین است که به مخاطبین بگوییم ما که هستیم و چه چیزی داریم و چرا باید از ما خدمات و یا کالا دریافت کنید.با این مقدمه می خواهیم در مورد دکوراسیون مغازه با شما صحبت کنیم. اهمیت این بخش در این حد است که می توان گفت مهمترین پل ارتباطی میان مشتریان و عابرینی که هر روز در حال عبور از جلوی مغازه شما هستند با محیط درون مغازه همین دکوراسیون و ویترین مغازه شما است.پس باید بدانید نوع نور پردازی و رنگ بندی و همه جزییاتی که قرار است در ان به کار گرفته شود می تواند نقش تایین کننده ای برای شما در جهت جذب و یا دفع مشتری داشته باشد.

باید همه عواملی که در دکوراسیون داخلی  از ان در جهت زیبا شدن و منحصر به فرد شدن استفاده می کنیم را بسیج کرده و هر چه می توانیم در جهت خاص شدن دکور مغازه مان بکوشیم.یکی دیگر از تفاوت های کار در این بخش با دیگر بخش ها در این است که  مثلا در مورد موضوع دکوراسیون اداری ما می دانیم که دقیقا قررا است برای چه اداره ای کار کنیم و معمولا افراد مراجعه کننده ان چه کسانی هستند و چه چیزی نیاز دارند و بر همین اساس کار طراحی راحت رت انجام می شود. اما در مورد یک مغازه درست که با توجه به نوع فعالیت تجاری درون ان باید دکور چیده شود اما جدا از این موضوع هدف از دکور این است که همه عابرینی که حتی قصد خرید ندارند و فقط به عنوان یک رهگذر در حال عبور از جلوی مغازه ما هستند به نوعی کنجکاو شده و شاید همین کنجکاوی عاملی شود در جهت ورود آنها به مغازه.

معماری داخلی که باید در محیط درون مغازه به کار بریم می بایست در نهایت ظرافت و حرفه ای گری باشد.مشتری که وارد مغازه شود یعنی قدم اول برداشته شده و باید در قدم دوم کار را تمام کنیم تا بتوانیم انرا به یک خرید موفق تبدیل کنیم.هیچ می دانید در سطح جهان عاملی که باعث فروش یک کالا می شود کیفیت کالا نیست بلکه شکل ظاهری ان است.؟حال هر چقدر که محیط درون مغازه شکیل تر و زیبا تر باشد در واقع موکد لوکس بودن و با کیفیت بودن محصولات ما در ذهن مشتری بوده و همین امر می تواند عاملی در جهت خرید شود.

با افتخار اعلام می داریم شرکت دکوراسیون داخلی دکور ایرانی با کادری مجرب و حرفه ای در این زمینه آماده ارائه آخرین و به روز ترین و مدرن ترین طرح های خود در زمینه انواع دکورهای مغازه به شما عزیزان می باشد.پیشنهاد می کنیم قبل از اینکه تصمیم نهایی خود را در جهت انتخاب طرح برای دکور مغازه تان را بگیرید حتما یک بار به دفتر شرکت ما مراجعه کرده و از آخرین نمونه کارهای ما دیدن نمایید.فعالیت در این زمینه به نوعی در حیطیه دکوراسیون تجاری محسوب می شود و می بایست نکات و اصول مربوط به تجارت را در آن رعایت کنیم.

معتقد هستیم هر فضایی امکان ان را دارد که بتواند زیبا و منحصر به فرد شود و به نوعی دیده شود.جدا از اینکه باید برای ساخت دکور شما از بهترین و مدرن ترین متریال های موجود استفاده کرد این را متذکر خواهیم شد که مهم تر از آن نحوه چیدمان و به کارگیری از ابزرا موجود است.چرا که اگر بهترین متریال ها را رد دکوری به کار ببریم اما اصول معماری و طراحی را در ان استفاده نکنیم قطعا نمی تواند پاسخگوی نیازهای ما باشد و طرحی شکست خورده قلمداد می شود.

دکوراسیون مغازه تنها به ویترین ان ختم نمی شود و می توان ویترین را قدم اول معرفی کرد و د رمحله بعد که به عنوان قدم دوم محسوب می شود محیط درون خود مغازه است.باید هم کارکنان و هم مراجعه کنندگان در زمانیکه درون این محیط هستند کاملا احساس آرامش و راحتی نمایند. اگر بتوانید به خریداران حس اطمینان و اعتماد را القا کنید قطعا آنها با اطمینان خاطر بیشتری از مغازه شما خرید خواهند کرد.می توان چند فاکتور مهم را قبل از اینکه بخواهیم طرحی برای دکوراسیون مغازه شما در نظر بگیرم را لحاظ نماییم تا در نهایت به بهترین شکل این پروزه را اجرایی و عملیاتی کنیم :

1-حتما مشخص کنیم که قرار است در این مغازه چه نوع کالا و خدماتی عرض شود. باید بدانیم اصلا هدف صاحب مغازه چیست و بر اساس آن هدف شروع به طراحی و ساخت دکور نماییم.

2-حتما مشخص کنیم که مراجعه کنندگان این مغازه معمولا از چه طیف اجتماعی هستند و قرار است با چه وضعیت مالی از مغازه ما دیدن نمایند.

3-موقعیت جغرافیای مغازه خود می تواند کلید بسیاری از این سوالات باشد. آیا مغازه ما در بالای شهر است و رد یک منطقه لوکس قرار گرفته و یا در پایین شهر.

4-مغازه های اطراف ما در چه زمینه ای در حال فعالیت هستند؟ ایا هم صنفان ما می باشند و یا حوزه فعالیت انها متفاوت است ؟

قطعا برای اینکه بتوانیم در نهایت یک دکوراسیون لوکس را برای شما ایجاد نماییم چاره ای نداریم که هر کدام از این مراحل را با دقت و ظرافت خاصی به جلو ببریم.باز هم می گوییم پروژه هیا از این قبیل بسیار متفاوت هستند با پروزه ای که مثلا قرار است برایدکوراسیون منزل به کار بریم. در منزل مشخص است تعداد افراد ان چند نفر هستند و همچنین می توان با چند سوال فهمید که سلیقه و علایق انها چه چیزی استن.اما ایا مغازه ای که هر روز هزاران نفر از کنار ویترین آن می گذرند و ده ها مراجعه کننده مختلف با فرهنگ و سلایق مختلف دارند را می توان به همین راحتی دیزاین کرد.؟

هدف از انجام عملیات دکوراسیون در نهایت این است که کار ها بهتر و با کیفیت تر انجام شود و همه چیز شکیل و زیبا باشد و حس خوبی نیز به افراد درون محیط القا شود.ما با توجه به اصول  فنگ شویی و علوم روانشناسی رنگ ها و همچنین با تجربه ای که در زمینه نور پردازی داریم تمام تلاش خود را به کار خواهیم بست تا در نهایت به بهترین شکل ممکن برای شما انچییز که در ذهن می پرورانید را طراحی و پیاده سازی نماییم.

 

با افتخار اعلام می داریم که مجموعه دکور ایرانی با وجود کادری مجرب و حرفه ای و ده ها نمونه کار موفق در زمینه انواع دکوراسیون مغازه اماده ارائه آخرین و به روز ترین طرح های خود در این زمینه می باشد.ما همیشه سعی کرده ایم تا برای هر مغازه که می خواهیم دکور طراحی کنیم ابتدا تمام خواسته های صاحب مغازه را در نظر گرفته و سپس با توجه به نوع کالایی که قرار است رد آنجا عرضه شود و همچنین فاکتورهایی از قبیل نوع مراجعه کنندگان و سطح طبقاتی انها و همچنین موقعیت جغرافیایی مغازه که در ان واقع شده است بهترین و زیباترین دکور ممکن را خلق نماییم.

در ایجاد دکوراسیون مغازه اگر به خوبی با تمام اجزای کار آشنا باشیم و تمام فاکتورها را رد ان لحاظ کنیم به نظر میرسد می توان به نتیجه نهایی امیدوار بود. باید بتوانید با توجه به موضوع کاری بهترین رنگ را انتخاب کنید. باید بتوانید بهترنی نور پردازی را در نظر بگرید و باید بتوانیسد بهترین طرح و چیدمان را برای کالای مورد نظر پیاده سازی کنید.طرحی که برای یک دکور استفاده می کنیم می تواند سنتی و یا مدرن باشد و یا حتی تلفیقی از این دو مدل باشد.در هر حال باید همه اجزا و لوازم را به گونه ای استفاده کنیم که بتواند هدف نهایی که همان جذب مخاطب است را بدست آوریم . در میان این همه زرق و برق بازار و این همه تابلو ها و دکورهای رنگانگی که در مراکز فروش وجود دارد به نظر میرسد کار سختی باشد که بتوان برند و کالای مورد نظر را به مشتری معرفی نمود.این کار نیازمند صرف زمان و رعایت تمام ریزه کاری های حرفه ای است.

این واقعیت را باید قبلو کرد که این روزها کیفیت جنس باعث فروش ان نمی شود بلکه نوع بسته بندی و شکل ظاهری ان است که باعث فروشش می گردد. برای یک مغازه و فروشگاه نیز همین حکم وجود دارد و مشتری زمانی به یک مغازه می رود که از دید او دارای دکور و طراحی شیک و منحصر به فردی باشد و همین باعث می شود تا حسی در مشتری بوجود آید که کالای این مغازه بهترین و با کیفیت ترین می باشند.در واقع باید طرح شما جذابیت های بصری لازم را دارا باشد.

پیشنهاد می کنیم در این زمینه اگر نیاز به مشاوره بیشتر دارید حتما به دفتر شرکت مراجعه نمایید و در مورد طرح و نیاز های خودتان با کارشناسان ما به صورت رایگان مشورت نمایید.این مهمترین قدمی است که می توان برای جذب مشتری داشت پس از کنار آن به سادگی عبور نکنید.


  • آخرین ویرایش:-
نظرات()   
   
جراحی پلک با لیزر
سه شنبه 9 مرداد 1397 11:53 ق.ظ
بسیار عالی خسته نباشید با ارزوی موفقیت بیشتر برای شما :-)
hemp
دوشنبه 30 بهمن 1396 11:36 ب.ظ
بسیار! این یک پست فوق العاده عالی بود. بسیاری
با تشکر از ارائه این اطلاعات
Marcelo
پنجشنبه 16 آذر 1396 11:43 ب.ظ
Thanks for sharing your info. I truly appreciate your efforts and I
am waiting for your next write ups thank you once again.
free gems clash royale
پنجشنبه 16 آذر 1396 10:44 ب.ظ
چه کسی همه چیز را می بیند، اولین بار من در این سایت بازدید می کنم، و این مقاله واقعا ثمربخش است
در حمایت از من، همچنان مطالب را ارسال می کنید.
imvu credit generator
دوشنبه 13 آذر 1396 08:47 ب.ظ
این واقعا جالب است، شما یک وبلاگ نویس بسیار ماهر هستید.
من به فید RSS شما پیوستم و منتظر جستجوی بیشتر از شما هستم
پست. همچنین، سایت شما را در شبکه های اجتماعی من به اشتراک گذاشته ام!
cam4 token hack v2.1 update
دوشنبه 6 آذر 1396 09:39 ب.ظ
چه عالی عجب وبلاگی! این وبلاگ به اطلاعات ارزشمندی ارائه می دهد
ما آن را نگه دار
medicare supplemental plans
جمعه 3 آذر 1396 07:24 ب.ظ
این موضوعی است که به قلب من نزدیک است... مراقب باشید! کجا هستند
جزئیات تماس شما هر چند؟
how much do std tests cost
پنجشنبه 18 آبان 1396 02:39 ق.ظ
وو که غیر معمول بود من فقط یک نظر بسیار طولانی نوشتم اما پس از کلیک روی آن
ارسال نظر من نمایش داده نمی شود. گران... خوب
من همه چیز را دوباره نوشتن نمی کنم. به هر حال، فقط می خواستم بگم
وبلاگ فوق العاده!
best medicare supplement plans
چهارشنبه 10 آبان 1396 09:25 ب.ظ
من فکر می کنم این یکی از اطلاعات حیاتی برای من است. و من خوشحالم خواندن مقاله شما.
اما باید در مورد برخی از چیزهای عمومی اشاره، سبک سایت کامل است،
مقالات واقعا عالی است: D. خوب کار
به سلامتی
ask psychic question
چهارشنبه 10 آبان 1396 07:43 ب.ظ
در واقع یک بخش خوب و مفیدی از اطلاعات است. من راضی هستم که فقط این اطلاعات مفید را با آن به اشتراک گذاشتهاید
ما لطفا ما را به روز نگه دارید مثل این. با تشکر برای به اشتراک گذاری
are psychics real
سه شنبه 9 آبان 1396 04:54 ب.ظ
من فکر می کنم مدیر این وب سایت واقعا به نفع صفحه وب خود تلاش می کند؛ چرا که در اینجا هر اطلاعاتی بر اساس مطالب با کیفیت است.
anonymous std testing
دوشنبه 20 شهریور 1396 03:09 ق.ظ
سلام! این اولین بازدید من به وبلاگ شماست!
ما یک تیم از داوطلبان هستیم و یک ابتکار جدید در جامعه ایجاد می کنیم
در همان طاقچه وبلاگ شما به ما اطلاعات مفیدی برای کار کردن داده است. شما
کار شگفت انگیز انجام داده اید!
cheap psychic readings
دوشنبه 20 شهریور 1396 01:36 ق.ظ
اگر میخواهید از این مقاله بسیار معجزه کنید، باید چنین روشهایی را برای وب سایت شما به کار ببرید.
psychic phone reading
یکشنبه 19 شهریور 1396 11:36 ب.ظ
شریک من و من در اینجا با یک آدرس وب متفاوت صحبت کردم و فکر کردم ممکن است چیزها را بررسی کنم.

من چیزی را که می بینم دوست دارم بنابراین من فقط به دنبال شما هستم. منتظر بودن
برای بازرسی دوباره وب سایت خود.
std testing near me
یکشنبه 19 شهریور 1396 11:06 ب.ظ
hey there and thank you for your information – I've certainly picked
up anything new from right here. I did however
expertise a few technical points using this website,
as I experienced to reload the web site lots of times previous
to I could get it to load correctly. I had been wondering if your hosting is OK?
Not that I'm complaining, but slow loading instances times will very
frequently affect your placement in google and could damage your high-quality score if
advertising and marketing with Adwords. Well I'm adding this RSS
to my email and could look out for much more of your respective intriguing content.
Make sure you update this again very soon.
cheap phone psychic readings
یکشنبه 19 شهریور 1396 09:36 ب.ظ
سلام ممنون بابت اینکه من می دونم با چه روشی روبرو هستی؟
من وبلاگ خود را در 3 مرورگر اینترنت کاملا متفاوت و بارگذاری کرده ام
من باید بگویم این وبلاگ بارها خیلی سریعتر و بیشتر انجام می شود.
آیا شما می توانید یک ارائه دهنده خدمات میزبانی وب خوب را با یک قیمت صادقانه ارائه دهید؟
کودوس، من از آن قدردانی میکنم!
std screening
شنبه 18 شهریور 1396 09:59 ب.ظ
البته مانند وب سایت شما، اما شما باید املای چندین را بررسی کنید
از پست های شما تعدادی از آنها با مسائل املایی فراگیر شده و من آن را بسیار پیدا می کنم
حیرت انگیز است که حقیقت را بگوید، البته مطمئنا
بازگشت دوباره.
How long do you grow during puberty?
پنجشنبه 16 شهریور 1396 05:10 ق.ظ
I've learn several just right stuff here. Definitely value bookmarking for revisiting.

I wonder how so much effort you put to create this sort of
excellent informative site.
hack chaturbate tokens
دوشنبه 13 شهریور 1396 04:55 ق.ظ
Highly energetic blog, I enjoyed that bit. Will there be a part 2?
http://wretchedhorse843.exteen.com
سه شنبه 17 مرداد 1396 11:02 ق.ظ
It is not my first time to pay a quick visit this website,
i am browsing this web site dailly and get nice information from
here every day.
chaturbate coin hack
پنجشنبه 12 مرداد 1396 09:37 ب.ظ
Fantastic website. Plenty of helpful information here.
I'm sending it to some pals ans also sharing in delicious.
And certainly, thank you on your sweat!
Grace
دوشنبه 9 مرداد 1396 10:13 ب.ظ
Great weblog right here! Also your web site rather a lot up fast!
What host are you the use of? Can I get your affiliate link for
your host? I want my web site loaded up as quickly as yours lol
Ermelinda
جمعه 16 تیر 1396 07:22 ب.ظ
This is a topic which is close to my heart... Cheers!
Exactly where are your contact details though?
std testing near me
جمعه 2 تیر 1396 10:57 ب.ظ
ریشه از خود نوشتن در حالی که
صدایی مناسب در آغاز آیا واقعا کار
خوب با من پس از برخی از زمان.
جایی در سراسر پاراگراف شما
موفق به من مؤمن اما تنها برای بسیار
در حالی که کوتاه. من با این حال کردم مشکل خود را با فراز در منطق
و شما ممکن است را خوب به کمک پر همه کسانی معافیت.
در این رویداد شما که می توانید انجام من خواهد
بدون شک تا پایان مجذوب.
std clinic near me
سه شنبه 26 اردیبهشت 1396 04:57 ق.ظ
بسیار ریشه از خود نوشتن در حالی
که صدایی مناسب در آیا واقعا نشستن بسیار خوب با
من پس از برخی از زمان. جایی در سراسر پاراگراف شما قادر به من
مؤمن اما تنها برای بسیار در حالی که کوتاه.
من هنوز کردم مشکل خود را با فراز در مفروضات و شما خواهد
را سادگی به پر کسانی که شکاف.

اگر شما که می توانید انجام من خواهد بدون شک
بود تحت تاثیر قرار داد.
Brook
دوشنبه 25 اردیبهشت 1396 04:33 ب.ظ
Thanks for sharing your info. I truly appreciate your efforts and I am waiting for your further write ups thank you once again.
manicure
جمعه 18 فروردین 1396 12:48 ب.ظ
of course like your website but you have to take a look
at the spelling on several of your posts. A number of them are rife with spelling problems and I in finding it very bothersome to inform the truth nevertheless I will surely come again again.
manicure
یکشنبه 13 فروردین 1396 06:46 ب.ظ
Hello my friend! I wish to say that this article is awesome, great written and include almost all significant infos.
I would like to peer extra posts like this .
BHW
شنبه 12 فروردین 1396 09:03 ب.ظ
Can I simply just say what a relief to uncover an individual who truly understands what they are discussing on the net.
You certainly know how to bring an issue to light and make it important.

More and more people have to read this and understand this side
of the story. I was surprised that you aren't more popular since you surely have the gift.
manicure
پنجشنبه 10 فروردین 1396 10:35 ب.ظ
Everyone loves what you guys are usually up too.
This type of clever work and coverage! Keep up the terrific works guys I've included you guys to blogroll.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نمایش نظرات 1 تا 30